dostęp do forum

Re: dostęp do forum

Postprzez Zastępca » 15 mar 2015, 15:31

Panie Wojtku w prywatnej korespondencji między nami wskazałem na konkretne rozwiązanie Pana problemu.Proszę o odpowiedz bez szczegułów czy zamierz a Pan z niego skorzystać czy wybiera Pan rozwiązanie /nie zgadzam się z niczym i jedynie zależy Mi na kontestowaniu działań Związku/.Pańska odpowiedz będzie jasnym sygnalem o co tak naprawdę chodzi.

Ps Proszę dokładnie przemyśleć odpowiedz !!!
_________________________
Prezes Zarządu
Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce
Zbigniew Skrzypiec
Zastępca
 
Posty: 65
Dołączył(a): 25 lis 2014, 17:49

Re: dostęp do forum

Postprzez wojciech Przemyśl » 15 mar 2015, 17:26

Witam
nigdy moim celem nie było coś takiego:"nie zgadzam się z niczym i jedynie zależy Mi na kontestowaniu działań Związku"
Proszę popatrzeć na moje wcześniejsze posty,
ja nie wybrałem blachowni tylko kraków. w wykasowanych postach napisałem o co chodzi.
Pozdrawiam,
P.S
proszę się nie doszukiwać, czegoś czego nie ma. :lol:
wojciech Przemyśl
 

Re: dostęp do forum

Postprzez mountain454 » 15 mar 2015, 18:05

Nie bardzo wiem o co chodzi kol. Crimenowi 76.Sam wybrałeś kolego organizację z którą zamierzasz się bawić. Ta sama organizacja zabrania Ci należeć gdzie indziej. Członek Fsr Polska może należeć gdzie sobie tylko życzy. Zmartwię Cię kolego że niestety nie możesz zapłacić tyle co członek klubu i startować sobie. Owszem jesteś z poza Naszej organizacji i obowiązują Ciebie również takie same opłaty jak członków niezrzeszonych.Nikt nie każe Ci być członkiem FSR Polska żeby ścigać się z Nami. A życie pokaże czy 75zł to dużo. S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: dostęp do forum

Postprzez adamc » 15 mar 2015, 18:39

..........znalazlem robaka w naszej modelarskiej rodzinie. Chyba nie zgadniecie kto nim jest.
Adam Cienciala
adamc
 
Posty: 124
Dołączył(a): 09 lut 2013, 18:50

Re: dostęp do forum

Postprzez Zastępca » 15 mar 2015, 20:07

Panie Wojtku prosiłem o jasną i wydaje się prostą odpowiedz na pytanie czy zamierza Pan, bądź poczynił jakiekolwiek starania w rozwiązanie Pańskiego problemu według moich sugestii , teraz jestem przekonany że Pan sam nie chce tej odpowiedzi. Otrzymuję za to kolejny wykład w temacie jakie są Pańskie cele i informacje że był Pan w Krakowie a nie w Blachowni .To że był Pan w Krakowie może jedynie świadczyć o tym że, na zawodach organizowanych przez FSR Polska może być każdy. Nie był Pan jedynym który zaszczycił nasze zawody i niekoniecznie zgadza się z obraną przez nas drogą.Nigdy nie dotarły do nas informacje aby ktoś z tego powodu był szykanowany albo traktowany inaczej chyba że sam trzyma się z boku mając do tego prawo .To ludzie zrzeszeni w tej organizacji (czytaj członkowie Klubów ) decydują w którym kierunku zmierza nasza organizacja i jakie są jej zasady działania. Dopóki działają zgodnie z prawem ,statutem i potrafią przekonać do swoich pomysłów innych ,my jako Zarząd jedynie ogarniamy to w ramy prawne i staramy się godnie ich reprezentować na zewnątrz. Proszę w związku z tym nie zadawać pytań - dlaczego ,po co , może nie potrzeba a tym bardziej przekonywać że inaczej byłoby lepiej. FSR Polska to żywi ludzie zrzeszeni w klubach , a nie Zarząd który wszystkim dyryguje i wie co jest najlepsze.To ich trzeba przekonywać że robią źle i trzeba inaczej ale do tego trzeba być w ich gronie i uzyskać aprobatę dla swoich pomysłów.Jeśli działa Pan wbrew zasadom o których o których piszę powyżej, proszę się nie dziwić że jest atakowanym.Ci ludzie poprzez swoich przedstawicieli w Związku stworzyli zasady i według nich zgodnie się bawimy.Jeśli komuś to nie odpowiada nic na siłę ale zmieniać niczego nie zamierzamy.Dlatego jeśli przyjmie Pan jako członek jednego z klubów lub gość zaproszenie na nasze zawody serdecznie zapraszamy.
_________________________
Prezes Zarządu
Związku Sportowego Modelarstwa Wodnego w Polsce
Zbigniew Skrzypiec
Zastępca
 
Posty: 65
Dołączył(a): 25 lis 2014, 17:49

Re: dostęp do forum

Postprzez wojciech Przemyśl » 15 mar 2015, 21:14

ok,
to ja mam pomysł, "założę" klub (klub da mi członkostwo honorowe), przyjmiecie wtedy klub do FSR polska-bez problemu?
wojciech Przemyśl
 

Re: dostęp do forum

Postprzez Adrian POL-484 » 15 mar 2015, 21:20

Jak napisał Zbyszek, to nie zarząd decyduje lecz wszystkie pozostałe kluby w drodze głosowania.
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: dostęp do forum

Postprzez SWEET JOHN » 15 mar 2015, 22:05

A nie mówiłem :lol: :lol: :lol: NIE CZYTA ......NIC, NIC.......... NIE ROZUMIE, A........... "PRZEMYŚLA" wszystko :lol: ................................................. i męczy wszystkich kretyńskimi pomysłami. :twisted:
Jan Nowak
POL-579F O27
MISTRZ FSR O-27 PUCHARU FSR POLSKA 2015
Częstochowski Klub Modelarski
czestochowskiklubmodelarski@gmail.com
jannowak-75@tlen.pl
SWEET JOHN
 
Posty: 108
Dołączył(a): 03 lut 2013, 18:34

Re: dostęp do forum

Postprzez Zskrzypiec » 15 mar 2015, 22:25

Mam lepszą propozycję załóż sobie Wojciechu swoje własne forum tanio , szybko i zaoszczędzisz sporej liczbie osób niepotrzebnych nerwów. Pisz tam w pytaniach i odpowiedziach ta sytuacja powinna Cię zadowolić z tym że pewności nie ma.
Zbyszek POL 438F
_________________________________
Częstochowski Klub Modelarski
Zskrzypiec
 
Posty: 343
Dołączył(a): 05 lis 2012, 22:09

Re: dostęp do forum

Postprzez bagus » 15 mar 2015, 22:53

Zbyszek pan Wojciech w jednym ze swoich postów napisał że nie jest idiotą i wszystko rozumie to niech do niego dotrze że po jego
wypowiedziach nie ma możliwości aby był członkiem FSRPOLSKA bo o tym decydują wszyscy i na tym forum może czytać
a nie wypisywać swoje żądania (chyba że to zboczenie zawodowe)

RS
bagus
 
Posty: 46
Dołączył(a): 30 sty 2013, 19:53

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko Co Lata, Pływa, Jeździ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości