BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez Ryszard Dziergwa » 24 kwi 2013, 13:33

No i bardzo dobrze !!! Bo jak by można było pobierać opłatę dodatkową za teren, który jest we władaniu Władz miasta.
Ryszard Dziergwa
 

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez mountain454 » 24 kwi 2013, 18:14

Wydaje mi się że tak ważną informację powinno umieścić się w informatorze zawodów. A nie jako wzmianka na forum. Mam również nadzieję że za opłatę "kempingową" dostanę potwierdzenie w postaci faktury Vat, lub rachunku uproszczonego. To tak przy okazji. S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez Tomasz Kasznia » 24 kwi 2013, 18:52

Witam !!

Panie Ryszardzie, opłata w Blachowni nie miała być opłatą za wynajęcie terenu tylko za "(cytuję ) wykoszenie terenu, zaopatrzenie w wodę i zapewnienie toalet oraz posprzątanie po zawodach terenu parku miejskiego"

Ale nie ma sprawy w Blachowni golenie trawy będzie za friko :lol:

Pozdrowienia
Team Blachownia
Tomasz Kasznia
 
Posty: 71
Dołączył(a): 15 sty 2013, 16:53

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez krzysiek » 24 kwi 2013, 19:41

aby móc się rozliczyć ze sponsorem , potrzebuję również faktury za pobyt, dane do faktyury prześlę podczas rejestracji.
krzysiek
 
Posty: 131
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:04

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez Ryszard Dziergwa » 24 kwi 2013, 23:24

Panie Tomaszu!!! W Skoroszowie w gratisie będzie kiełbaska, dobra kiełbaska, prosto z rusztu, bez "zieleniny", i popitkę dostanie Pan gratis, i pogoda będzie ładna, i ryby będzie można łowić, i stateczek popuszczać jeden drugi, trzeci, stop - Panowie!!! Nie malkontęćcie już w tym temacie bo jest to śmiechu warte.
Ryszard Dziergwa
 

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez wiwaldi » 25 kwi 2013, 5:27

Kolego S.G. i Krzysiek. Zawody są organizowane przez Polski Związek Sportowy Modelarstwa Kołowego i Pływającego LOK i tam proszę kierować swoje uwagi . Jednak żeby nie komplikować sprawy jest oferta Camping [Oleńka] Jasna Góra http://www.mosir.pl/index.php?page=obiekty&id=9
myślę że tam panowie otrzymacie za pobyt upragnioną fakturę VAT bez problemu .

Pozdrawiam W.W.
wiwaldi
 

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez mountain454 » 25 kwi 2013, 5:57

Znalazłem ofertę Campingu Oleńka
Obiekt całoroczny, ogrodzony, dozorowany przez całą dobę. 480 miejsc noclegowych: w tym baza stała 80 miejsc w pokojach 3 i 4 osobowych.

Camping przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Domki murowane podpiwniczone z własnym węzłem sanitarnym. Pole namiotowo-carvaningowe z 400 miejscami, w tym 100 przyłączy elektrycznych, zdroje z wodą pitną.

Do dyspozycji goœci: parking, kuchnia turystyczna murowana z przyłączami elektrycznymi i stołami do przygotowania i spożywania posiłków, œwietlica RTV, przechowalnia bagażu, depozyt, pralnia, suszarnia, prasowalnia, sanitariaty z ciepłą wodą przez całą dobę, mini plac zabaw dla dzieci, bar, punkt dostępu do Internetu.
Aż boję się spytać ile kosztuje osobodoba. To rozumiem przez to co kol wiwaldi napisał że za camping należy zapłacić a siedzibie Oleńki czy na miejscu będzie jej przedstawiciel. Chyba że kol. wiwaldi bedzie miał pełnomocnictwo. Tak na wiasem mówiąc to przegięliście i to bardzo.S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez andrzej343 » 25 kwi 2013, 7:05

kol Wiwaldi ciekawy jestem czy twoje zdanie podziela urząd skarbowy
Andrzej Lewandowski
andrzej343
 
Posty: 41
Dołączył(a): 23 sty 2013, 20:06

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez krzysiek » 25 kwi 2013, 8:23

wiwaldi napisał(a):Kolego S.G. i Krzysiek. Zawody są organizowane przez Polski Związek Sportowy Modelarstwa Kołowego i Pływającego LOK i tam proszę kierować swoje uwagi . Jednak żeby nie komplikować sprawy jest oferta Camping [Oleńka] Jasna Góra http://www.mosir.pl/index.php?page=obiekty&id=9
myślę że tam panowie otrzymacie za pobyt upragnioną fakturę VAT bez problemu .

Pozdrawiam W.W.


proszę czytać ze zrozumieniem
Ja nie pragnę faktury za startowe a za pobyt, i nie interesuje mnie jakiś camping Oleńka, nie zamierzam dojeżdzać i narażać sponsora na dodatkowe koszty,
teren przy startach należy zapewne do OSiRu i za pobyt zobowiązany jest wystawić fakturę przez osobę do tego uprawnioną, jeśli jej nie dostanę -nie zapłacę

proszę też Organizatora o określenie
-czy kolega Wiwaldi jest w końcu organizatorem czy nie , bo w poprzednich postach zrezygnował
-oplaty za camping przy startach nie ma w informatorze, choć jest kolega Wiwaldi
nie wiem więc , jak mam traktować wypowiedz kolegi w sprawie oplat za pobyt
k.k

-
krzysiek
 
Posty: 131
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:04

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez wiwaldi » 25 kwi 2013, 13:42

Zgłoszenie do zawodów oznacza zaakceptowanie warunków uczestnictwa w tych zawodach

pozdrawiam W.W.
wiwaldi
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości