BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez adamc » 25 kwi 2013, 21:31

W glowie sie nie miesci, jak niektorzy podchodza do rzeczy.

[*]jeśli jej nie dostanę -nie zapłacę [*]

@ krzysiek
Jak nie zaplacisz, to nie pojedziesz!
I komu robisz laske? Najlepiej zostan w domu, odmelduj sie z tego forum i wlacz sobie telewizor!
Moze wpadniesz na inne pomysly.

adamc
Adam Cienciala
adamc
 
Posty: 124
Dołączył(a): 09 lut 2013, 18:50

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez krzysiek » 25 kwi 2013, 21:57

opłata startowa a pobyt w hotelu czy na kempingu to dwie różne sprawy i nie jest niczym niezwykłym dokumentowanie kosztów za pomocą faktury, wystawienie faktury to obowiazek sprzedającego usługę jaka jest pobyt na kempingu, kumasz ?
a najciekawsze jest to ,ze kolega Wiwaldi chce pozyskać dodatkowe pieniadze za kemping na terenie do którego nie ma żadnych praw jak przypuszczam, ot forma odbicia sobie oplaty startowej, a na co poczytaj sobie sam. Ciekawe jest to ,że opłata za kemping jest wyższa niż pobyt w hotelu
jak masz problem ze zrozumieniem to zadzwoń, polecę ci lekarza
krzysiek
 
Posty: 131
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:04

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez mountain454 » 26 kwi 2013, 6:25

Wydaje mi się że kol. wiwaldi po prostu nie chce zrobić tej imprezy.Wszystkie dotychczasowe jego działania służą tylko i wyłącznie zniechęceniu modelarzy do jego osoby jak i Blachowni organizatora imprezy. Nikt do tej pory z pozostałych organizatorów nie miał żadnych problemów tylko kol.wiwaldi. Zobacz jak stara się zachęcić wszystkich Marek. Poczytaj jego posty w temacie zawodów w Sielpi. Może czegoś się nauczysz.A tak nawiasem mówiąc co oferujesz za 25pln od osoby za noc. Kawał łąki nieogrodzonej nie strzeżonej WC urągający wszelkim normom sanitarnym trochę prądu i co jeszcze. A Krzysiek ma absolutną rację. Jeżeli ktoś coś sprzedaje (mówię o kempingu) ma obowiązek wystawić rachunek czy mu to się podoba czy nie. Myślę że swój pistolet już naładowałeś przystawiłeś do kolana i czekasz kiedy nacisnąć na spust. Myślę że to już niebawem. Myślę kol Adamie C że Twoje wypowiedzi na ten temat są delikatnie mówiąc nie na miejscu. S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez wiwaldi » 26 kwi 2013, 6:50

wiwaldi napisał(a):Zgłoszenie do zawodów oznacza zaakceptowanie warunków uczestnictwa w tych zawodach

pozdrawiam W.W.
wiwaldi
 

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez wiwaldi » 26 kwi 2013, 8:34

W roku 2013 żeby nie zabijać modelarstwa postanowiliśmy zakupić upominki na trzy pierwsze miejsca w grupie std junior.

pozdrawiam W.W.
wiwaldi
 

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez meniu » 26 kwi 2013, 10:02

wiwaldi napisał(a):W roku 2013 żeby nie zabijać modelarstwa postanowiliśmy zakupić upominki na trzy pierwsze miejsca w grupie std junior.

pozdrawiam W.W.


Mam nadzieję, że będzie rozegrana klasa 8-)

Meniu
FSR E-3,5 V-15, O-3,5 PL-446F
V3,5/ALPHA/IKARUS2/CMB-VALVOLA-GREEN-RED-BLUE/TUNING MENIU/TARANIS
V15/POTENZA/CMB-RS/NO TUNING/TARANIS

Obrazek
****MISTRZ POLSKI****
1995/1996/1997/2000/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012
meniu
 
Posty: 506
Dołączył(a): 14 sty 2013, 21:57
Lokalizacja: Konin/Poznań

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez wiwaldi » 26 kwi 2013, 11:30

przez mountain454 » Pn kwi 01, 2013 10:20 am

Nawet w Schwedtt pobierają opłatę za camping. Chociaż oprócz kibelka nic więcej nie ma.Myślę że opłaty "dodatkowe" w chwili obecnej są do przyjęcia a opłaty ze startowego wyraźnie określają przepisy CKM na co mogą być wykorzystane. Z tego co widać do tej pory to wszyscy organizatorzy jakoś ogarniają temat organizacji imprez. Myślę że różnica wpływów startowego z tego co jest obecnie a z tego co się proponuje jest tak mała że nie sądzę aby poziom organizacji imprezy znacząco się podniósł. Stanisław Górka.S.G.

Pozdrawiam W.W
wiwaldi
 

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez wiwaldi » 26 kwi 2013, 13:19

Koledzy

nie jeden raz szły słowa na forum z Blachowni żeby dogadać się co do ujednolicenia opłat . Dzisiaj mamy to co mamy, do kogo możemy mieć pretensje, nikt tematu poważnie nie podjął . Nie od dzisiaj wiadomo że pieniędzy organizatorom brakuje Skoroszów opłata dodatkowa , camping . Blachownia camping , Jawor opłata od modelu , wszystko wisi na włosku . Udowodniłem Wam jak też można dobrowolnie kształtować ceny i nikt tego nie może zabronić, tylko zwykły rozsądek może zwyciężyć , w związku z tym Blachownia będzie pobierała 25 złotych od przyczepy i autocampa za dobę i od namiotu 10 złotych za dobę. Kolegę Krzysztofa proszę o kontakt telefoniczny.

pozdrawiam W.W.
wiwaldi
 

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez mountain454 » 26 kwi 2013, 19:35

I to mi się podoba kol wiwaldi. Jak się chce to można wszystko. Trzymaj tak dalej. Pozdrawiam S.G.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: BLACHOWNIA III Runda MP 2013

Postprzez Adrian POL-484 » 26 kwi 2013, 22:33

wiwaldi napisał(a):Koledzy

"nie jeden raz szły słowa na forum z Blachowni żeby dogadać się co do ujednolicenia opłat . Dzisiaj mamy to co mamy"
Nikt poza nami nie ustalił tego co jest obecnie

"do kogo możemy mieć pretensje, nikt tematu poważnie nie podjął"
Pretensje możemy mieć wyłącznie do siebie



pozdrawiam W.W.


już kilka razy pisałem że nie chodzi o wyższe opłaty a o zasady, regulamin sekcji mówi jasno co wolno komu i kiedy, a że jest jaki jest i nikomu od wielu lat nie chce się go zmienić jedyną możliwą okazją do takich rozmów jest walne zgromadzenie członków sekcji. Może w obecnym sezonie zamiast bicia piany pojawi się merytoryczna dyskusja i nie będzie trzeba od października przepychać tylnymi drzwiami dziwnych wniosków o których wiadomo od dłuższego czasu.
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości