Na prośbę wklejam a niedługo będą w Kalendarzu zakładka Blachownia
FSR-H 3,5 Senior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość
Nazwisko Imię licencji start. punktów
1 Kempa Łukasz POL-553 3 1200
2 Dembecki Łukasz POL-547 1 25 d
3 Zaręba Krzysztof POl-526 2 25
FSR-H 7,5 Senior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość
Nazwisko Imię licencji start. punktów
1 Błaszczyk Zbigniew POL-548 1 1600
2 Duchiński Maciej POL-417 5 325
3 Kozimor Piotr POL-427 3 300
4 Sutkowski Arkadiusz POL-435 4 50
FSR-H 15 Senior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość
Nazwisko Imię licencji start. punktów
1 Błaszczyk Zbigniew POL-548 3 1125
2 Sutkowski Arkadiusz POL-435 4 925
3 Duchiński Maciej POL-417 2 450
4 Walczak Marek POL-455 1 350
FSR-O 3,5 Senior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Zaręba Krzysztof (J) POL-528 1 57 0 22:52,37
2 Świetlikowski Karol (J) POL-404 2 56 0 24:33,26
3 Mecdorf Robert POL-446 3 40 1 17:01,29
4 Gajek Piotr POL-558 4 15 0 7:38,71
5 Lisiak Andrzej POL-407 6 5 0 8:09,79
FSR-O 7,5 Senior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Ciechański Franciszek (J) POL-594 1 64 0 24:53,18
2 Borysiuk Krzysztof POL-409 3 63 0 24:38,68
3 Kawulak Barbara POL-437 2 58 0 23:59,89
FSR-O 27 Senior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Mijas Krzysztof POL-447 3 57 0 23:25,82
2 Janiszewski Andrzej POL-415 1 42 0 16:09,54
3 Fedor Tadeusz POL-585 5 39 0 24:44,25
4 Strzelczyk Krzysztof POL-440 8 33 1 24:16,65
5 Galbierz Piotr POL-542 4 32 0 16:23,29
FSR-V 3,5 STD Junior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Sobczyk Mikołaj POL-444 5 27 0 20:45,12
2 Surtel Armand POL-550 1 23 0 20:39,79
3 Wilczyński Dominik POL-538 3 20 1 18:35,43
4 Grzybowski Tymon POL-510 2 11 2 20:09,26
5 Mielcarz Kacper POL-520 4 7 0 20:26,25
FSR-V 3,5 STD Senior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Wierzyk Marian POL-597 8 33 0 20:25,48
2 Wilczyński Waldemar POL-530 1 31 0 20:20,00
3 Strzelczyk Krzysztof POL-440 2 28 0 20:42,15
4 Gajek Piotr POL-558 6 23 0 20:32,53
5 Kasznia Tomasz POL-531 5 20 0 17:11,32
6 Ogrodniczak Wojciech POL-464 7 17 1 12:30,68
7 Adamczyk Marek POL-543 3 12 0 9:27,09
8 Kusiński Andrzej POL-529 4 2 0 17:53,23
FSR-V 3,5 Junior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Okuniewicz Weronika POL-572 6 46 0 20:22,92
2 Znachonok Bogdan BLR-XXX 7 45 0 20:02,29
3 Chmielewska Agata POL-416 2 45 0 20:04,68
4 Zaręba Krzysztof POL-528 4 42 0 20:22,79
5 Goliński Aleksander POL-522 3 41 0 20:00,70
6 Alekseichik Arseni BLR-91 1 34 1 20:22,14
FSR-V 3,5 Senior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Dziergwa Ryszard POL-431 1 64 0 30:27,32
2 Szymański Maciej POL-577 10 61 0 30:22,01
3 Kubaczyński Jerzy POL-536 11 60 0 30:03,53
4 Majcherczyk Szymon POL-421 9 55 0 30:19,04
5 Mecdorf Robert POL-446 2 50 0 30:25,12
6 Szymański Piotr POL-477 3 48 0 30:20,93
7 Dembecki Andrzej POL-544 5 46 0 26:01,93
8 Dembecki Łukasz POL-547 4 44 0 30:24,98
9 Kempa Łukasz POL-553 6 43 0 30:24,04
10 Visockas Henrikas LT-52 8 41 0 26:13,46
11 Zaręba Krzysztof POL-526 7 31 0 16:50,62
12 Ogrodniczak Wojciech POL-464 12 25 0 21:09,11
-----------------------------------------------------------------------
13 Polanica Wiktor POL-535 - 4 1 16:58,25
FSR-V 7,5 Junior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Ciechański Franciszek POL-594 1 50 0 20:05,01
2 Okuniewicz Weronika POL-572 9 50 0 20:08,62
3 Znachonok Bogdan BLR-XXX 10 46 0 20:16,01
4 Ostrowski Maciek POL-525 2 38 0 20:13,18
5 Świetlikowski Karol POL-404 7 35 0 20:17,40
6 Chmielewska Agata POL-416 3 34 0 15:35,82
7 Zaręba Krzysztof POL-528 5 34 0 18:16,25
8 Ołbińska Hanna POL-534 4 30 0 16:02,26
FSR-V 7,5 Senior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Kozimor Piotr POL-427 2 78 0 30:17,06
2 Dembecki Łukasz POL-547 3 77 0 30:03,81
3 Walczak Marek POL-455 5 75 1 30:14,70
4 Kamiński Artur POL-559 9 74 1 30:01,79
5 Rojewski Damian POL-511 6 73 0 30:07,87
6 Dziergwa Ryszard POL-431 1 62 0 30:02,50
7 Sutkowski Arkadiusz POL-435 8 61 0 28:53,25
8 Bujnicki Ryszard POL-414 11 54 1 29:55,03
9 Ołbiński Krzysztof POL-533 10 29 0 12:01,85
10 Zelech Marek POL-432 12 26 0 16:13,31
11 Szymański Piotr POL-477 7 15 0 6:03,31
12 Kwardys Roman POL-450 4 - - -------
----------------------------------------------------------------------
13 Sznerch Wojciech POL-541 - 38 0 16:46,60
14 Wierzyk Marian POL-597 - 33 0 20:28,09
15 Chmielewski Daniel POL-465 - 7 0 7:04,12
FSR-V 15 Ju-Se BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Duchiński Maciej POL-417 1 88 0 40:26,48
2 Alferowich Wladislaw (J) BLR-11 12 85 0 40:31,61
3 Chyła Adrian POL-443 2 79 0 40:04,89
4 Błaszczyk Zbigniew POL-548 8 77 0 40:23,45
5 Sutkowski Arkadiusz POL-435 5 76 1 40:08,25
6 Mecdorf Robert POL-446 6 73 0 40:05,03
7 Borysiuk Krzysztof POL-409 11 59 0 40:07,18
8 Shapowalow Ruslan BLR-77 7 53 1 33:09,78
9 Ciechański Franciszek (J) POL-594 4 36 0 23:05,73
10 Kozimor Piotr POL-427 3 18 0 11:46,54
11 Tworuszka Adrian POL-484 10 8 0 7:45,78
12 Markowski Andrej BLR-GGG 9 dyskwalifikacja
----------------------------------------------------------------------
13 Alekseichik Andrei BLR-90 - 36 0 14:44,56
14 Polanica Wiktor POL-535 - 33 0 15:01,18
15 Traks Tomasz POL-545 - 33 0 20:21,40
16 Walczak Marek POL-455 - 23 0 20:01,54
17 Olanin Jerzy POL-509 - 18 0 20:20,76
18 Golub Dmitri BLR-19 - 10 0 12:03,68
FSR-V 27 Senior BLACHOWNIA_2013 wyniki biegu finałowego
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Tasarek Adam POL-481 7 79 0 41:57,87
2 Kasznia Tomasz POL-531 8 76 0 41:57,18
3 Sarzała Robert POL-430 5 73 0 41:47,31
4 Gawroński Paweł POL-513 1 70 0 41:45,65
5 Ostrowski Tomasz POL-515 2 63 0 41:56,42
6 Matysiak Adam POL-593 9 60 0 41:45,03
7 Galbierz Piotr POL-542 6 42 0 28:10,78
8 Piątek Piotr POL-514 4 24 0 10:29,68
9 Adamczyk Marek POL-543 12 1 0 23:41,04
10 Kozimor Krzysztof POL-429 3 dyskwalifikacja
10 Tasarek Kazimierz POL-480 10
10 Alekseichik Andrei BLR-90 11
----------------------------------------------------------------------
13 Błaszczyk Włodzimierz POL-549 - 3 0 2:04,85
FSR-OPEN_2013 wyniki grupy 1 bieg 1
Miejsce Numer Nr Ilość Karne Czas
Nazwisko Imię licencji start. okrążeń jazdy
1 Alferowicz Wladislaw BLR- 8 41 0 15:08,84
2 Rojewski Damian POL- 3 40 0 15:22,57
3 Gawroński Paweł POL- 4 32 0 12:26,15
4 Traks Tomasz POL- 5 27 1 15:03,32
5 Markowski Andei BLR- 9 19 1 15:21,37
6 Kozimor Piotr POL- 6 18 0 14:23,37
7 Allekseichik Andrei BLR- 7 14 0 5:36,21
8 Kamiński Artur POL- 2 2 0 59,60