Mistrzostwa Europy Oroshaza 2017

Re: Mistrzostwa Europy Oroshaza 2017

Postprzez Adrian POL-484 » 20 paź 2016, 16:22

Jak male dzieci
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: Mistrzostwa Europy Oroshaza 2017

Postprzez mountain454 » 20 paź 2016, 18:54

Ciekaw jestem jak liczna będzie Nasza ekipa w Norwegii wS.G. kl.H i O.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Mistrzostwa Europy Oroshaza 2017

Postprzez WEKTOR » 20 paź 2016, 18:58

Marnie to widzę . ;)

POL-447F
WEKTOR
 
Posty: 166
Dołączył(a): 26 sty 2013, 23:04

Re: Mistrzostwa Europy Oroshaza 2017

Postprzez wojciech Przemyśl » 22 paź 2016, 9:50

Witam
kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
no i macie panowie efekty waszych chorych ambicji, kłótni, zawiści, nienawiści
i wiary w moce sprawcze samozwańczego demiurga z fsr w polsce z demiurgów z imbry
i co? zostaniecie z ręką w nocniku
Wydawało się wam, że dla imbry będziecie nie wiadomo kim, że imbra za to, że zrobiliście podział w Polsce(jako pierwsi) będzie wam wdzięczna i da wam kasę , zawody itd.
a tu co nic nawet mistrzostw szybko nie dostaniecie a teraz jeszcze rozdział v i h/o czyli de facto w Polsce upadek klas h/o a z czasem i vki.
Chcieliście demokracji w fsr bo wam źle było pod butem Navigi, CKM i LOKu no to macie swoją demokrację która się z wami nie liczy :))))
Myślę że rozdział klas H i O od Enduro to zły pomysł. Ja ze swej strony na pewno nie pojadę na dwie imprezy w roku z prostego powodu. Po pierwsze kasa po drugie czas. Są zawodnicy którzy sobie na to pozwolą ale będą w zdecydowanej mniejszości. Oczywiście odbije się to na Naszych krajowych imprezach.Bo po co się ścigać skoro w perspektywie i tak to nic nie da. Myślę że swoje haczki dobrze zakonserwuję i schowam głęboko do szafy. Może wrócą normalne czasy.S.G.

powoli już nawet to widzą ci, którzy jeszcze niedawno przyklaskiwali pomysłom aby gówno z fsr łopatą wywalać.

Stasiu a miał być tak dobrze a teraz trzeba się zastanowić czy nie wykupić licencja w LOK.


Panowie na kolanach, na kolanach jak przyjdziecie to może dostaniecie licencję LOK tak jak wy chcieliście w krakowie w 2014 r aby ci z Loku do waszej organizacji przyszli na kolanach albo żeby publicznie przepraszali za swoje poglądy (przypadek mojej osoby)
Pozdrawiam
wojciech Przemyśl
 

Re: Mistrzostwa Europy Oroshaza 2017

Postprzez AdamM » 22 paź 2016, 10:18

A ja to widze tak ze jest tylu chętnych na organizacje duzych imprez ze tylko takie ejstr rozwiązanie. ME jako osobno ale MŚ "po staremu"
nie wiem skąd wróżenie umierania H i O w Polsce. przecuiez u nas nic sie nie zmienia. To że niektóre imprezy są bez hydro o niczym nie świadczy.


Panowie na kolanach, na kolanach jak przyjdziecie to może dostaniecie licencję LOK tak jak wy chcieliście w krakowie w 2014 r aby ci z Loku do waszej organizacji przyszli na kolanach albo żeby publicznie przepraszali za swoje poglądy (przypadek mojej osoby)
Pozdrawiam

to bez komentarza. chyba kolega leków zapomniał.
Adam Matysiak
POL-593
AdamM
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:19
Lokalizacja: Tychy

Re: Mistrzostwa Europy Oroshaza 2017

Postprzez Zedd » 22 paź 2016, 11:33

Adam bardo dobre podsumowanie.
Ja rownież powstrzymam sie od komentarza.

Tylko dwa fakty chciałbym przywołać.
1. Na zawodach fsrpolska w hydro jest więcej zawodników niż na Mistrzostwach Europy navigi.
2. Imbra już prawie oficjalnie ma zapewnione mistrzostwa przez najbliższe 4 lata w rożnych krajach.

Wiec co gdzie upada?
Zedd
 
Posty: 38
Dołączył(a): 30 sty 2013, 12:32

Re: Mistrzostwa Europy Oroshaza 2017

Postprzez Adrian POL-484 » 22 paź 2016, 13:23

Rozdział spowodowany jest MS w Jaworze, zdecydowana większość zawodników tam pojedzie a nikt o zdrowych zmysłach nie pozwoli sobie spędzenia miesiąca na zawodach. Na prośbę zawodników Węgrzy zgodzili sie jednak zorganizować ME ale tylko V. Ot cała tajemnica rozdziału i rozpadu IMBRY

wojciech Przemyśl - przeczytaj Twój nick milion razy zanim następnym razem coś napiszesz i naciśniesz "wyślij"
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: Mistrzostwa Europy Oroshaza 2017

Postprzez Michał Hoffa » 22 paź 2016, 13:29

Jak widzę, jak Lokowcy się wywyższają to mi się nóż w kieszeni otwiera. LOK w dzisiejszych realiach nie powinien istnieć a razem z nim cała ta banda, która tam siedzi.

Panowie na kolanach, na kolanach jak przyjdziecie to może dostaniecie licencję LOK

A Panu się naprawdę chyba w głowie pomieszało i to już jest mało normalne zachowanie.
Rozumiem, że ma Pan moc sprawdzą i decyzyjną na temat przyznawania takich licencji?
Dowiem się tego osobiście.
Michał Hoffa
 
Posty: 72
Dołączył(a): 22 gru 2014, 17:44

Re: Mistrzostwa Europy Oroshaza 2017

Postprzez wojciech Przemyśl » 22 paź 2016, 13:59

Witam
Adrian ja nie napisałem że imbra upada,
Panie Hoffa o jakim wywyższaniu Pan mówi, niech może Pana koledzy z fsr polska trochę poopowiadają jak to było w 2014 r i jak traktowano lokowców, jak dla mnie dziwnym trafem nie było klubu chociaż wcześniej nie było problemu, niech panu powiedzą o wywalaniu gówna łopatą i o tym co napisałem o co przyjaźniach które nagle po 30 latach się zakończyły i paru innych rzeczach,Panie Hoffa ja się na tą chwilę wycofałem się z życia fsr bo mi się nie podobał cały ten rozdział i atmosfera, miałem dość słuchania na zawodach kto c..j a kto dziwka sprzedajna, kto został w loku dla pieniędzy, ciągłego gadania jak lok zmarnował niektórym życie i jak my rozwalimy ten lok jak się oderwiemy itd. ostatni raz startowałem w 2015r w miłocinie, nie wziąłem udziału w me w jaworze z powodów służbowych ale też jak patrzyłem i czytałem jak to wyglądało parę dni przed to mi się na wymioty zbierało. w tej chwili mocno się zastanawiam co dalej, bo pewnie trzeba będzie podjąć czy nie sprzedać wszystkiego i przeznaczyć na pszczoły, które naprawdę są bardzo fajne. I jeszcze jedno myślę ze środowisko lok jednak nie dam wam licencji od tak bo wam h/o nie wyszły:))) Panie Hoffa dowiaduj się pan cały czas:)))))))))))

to bez komentarza. chyba kolega leków zapomniał.

ależ jaki światły argument ale od pana nie spodziewam się raczej uczty intelektualnej w dyskusji.
pozdrawiam
wojciech Przemyśl
 

Re: Mistrzostwa Europy Oroshaza 2017

Postprzez mountain454 » 22 paź 2016, 15:55

Dobrze się stało ze kolega przemyslal i wycofał się z fsr to może pójdzie dalej i wycofa się z forum przynajmniej Naszego S.G. ps.nie odpisuj bo mi się nie chce czytać tych bzdur.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości