Ministerstwo Sportu a LOK

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez ROBSON » 09 lis 2013, 18:10

Panie Ciećwierz ,a ja przez 5 lat a może więcej nie korzystałem z pomieszczeń LOK i było dobrze i teraz też się wypinam jak i wcześniej.
Robson
ROBSON
 
Posty: 152
Dołączył(a): 15 sty 2013, 12:54

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Zbigniew Ciećwierz » 15 lis 2013, 10:16

Stanisław.Nawet pieczenie chleba wymaga odpowiedniego czasu oraz wykonania pewnych czynności.Załatwienie pomieszczenia na modelarnie trwało 3 miesiące i od września prowadzę zajęcia w Konstancińskim Domu Kultury, załatwienie pomieszczenia na Klub modelarski trwało dwa miesiące a konkretnie wrzesień, pażdziernik i od 1-go jest ogrzewane pomieszczenie na Mokotowie 300 metrów od biura ZG LOK i czeka na seniorów .Uzyskaliśmy w okresie 5 miesięcy zapewnienie Dowództwa Garnizonu że po remoncie będziemy mogli wrócić z powrotem.Dużo rozmów prowadziłem osobiście w celu zapewnienia miejsca na modelarnie dla młodziży szkolnej oraz miejsca na klub modelarski i to mi się udało.Proszę żebyście mi koledzy uwieżyli ze horor jaki przeżyłem z przeprowadzką z Chocimskiej do Klubu Garnizonowego na ul.Madalińskiego następnie po dwóch latach remont i przeprowadzka do jednostki wojskowej a po dwóch miesiącach następna przeprowadzka do Konstancina to można się załamać ale postwiłem na swojm było ciężko ale taki to jest los modelarza. Z powżaniem Zbigniew Ciećwierz
Zbigniew Ciećwierz
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Ryszard Dziergwa » 15 lis 2013, 23:10

Panie Ciećwierz!!! A kogo to interesuje???
Ryszard Dziwrgwa
Ryszard Dziergwa
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Zbigniew Ciećwierz » 22 lis 2013, 8:23

Witam.Wyjaśniam do Navigi od lat należy Centralna Komisja Modelarstwa LOK .Wszelka korespondencja do Navigi powinna być kierowana poprzez CKM LOK winnym przypadku uznawana jest jako korespondencja prywatna za którą LOK nie bierze odpowiedzialności.Podkreślam fakt żeby startować w Mistrzostwach świata organizowanych przez Navige nie jest potrzebny Związek Sportowy a w szczególości rola jego w sporcie spada do zera ze względu że w 2014 roku sport nieolimpijski nie będzie dotowany.Z poważaniem Zbigniew Ciećwierz
Zbigniew Ciećwierz
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez mountain454 » 22 lis 2013, 19:29

To LOK będąc nad przepaścią będzie jeszcze płacił składkę do Navigi? A może nie. Stanisław Górka.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez RGrzybowski » 22 lis 2013, 22:14

Czym jest składka do NAVIGI dla organizacji, która samych przychodów ze sprzedaży ma około 65 milionów. Wynagrodzenia kosztują LOK ponad 24 miliony (bez ZUS) czyli z grubsza jeden pracownik kosztuje LOK ponad 5600 zł miesięcznie (nie licząc ZUS i ponad 1000 osób zatrudnionych na umowy cywilnoprawne). Niestety koszty zarządu są skrzętnie ukryte w sprawozdaniu. Kwota podatku akcyzowego to ponad 5 baniek czyli wiadomo w czym się Liga Obrony Kolegów specjalizuje (mniej więcej odpowiada to sprzedanym ponad 3 milionom litrów benzyny). Działalność statutowa to margines w bilansie tego molocha. Ze składek członkowskich ściągają rocznie ponad 2 bańki, z 1% jako OPP ponad 60 tys. Okres sprawowania władzy w LOK przez Płka Jarząbka (niezmordowanie od 1991) miażdży nawet prezydenturę tow. Aleksandra Łukaszenki na Białorusi. Ludzie - zacznijcie powoli przeglądać na oczy :)
R. Grzybowski
____________________________________
Wrzesiński Klub Sportów Modelarskich "IKAR"
RGrzybowski
 
Posty: 218
Dołączył(a): 06 lut 2013, 10:01
Lokalizacja: Września

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Adrian POL-484 » 22 lis 2013, 23:29

RGrzybowski napisał(a):..........Ludzie - zacznijcie powoli przeglądać na oczy :)


Powoli i na to przychodzi pora
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Zbigniew Ciećwierz » 25 lis 2013, 10:58

Panie Grzybowski byłeś na Białorusi ,rozmawiałeś z nimi.czy tylko znasz Białoruś z przekazów telewizyjnych.Zajmujesz się polityką przez duże P , nikt Tobie do twojej kieszeni nie zagląda.Panie Stanisławie nic mi nie wiadomo o przepaści a raczej jest lepiej niż myślisz.Mnie zależy na prawidłowym działaniu Sekcji modelarskich skupionych w CKM LOK.Z poważaniem Zbigniew Ciećwierz
Zbigniew Ciećwierz
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez RGrzybowski » 25 lis 2013, 14:50

Panie Zbigniewie, ja bardzo proszę rzeczowo - co mają do tego Białorusini? Przedstawiłem realne dane i nie musze jeździć na Białoruś, żeby Panu coś udowadniać. Zresztą bliżej mam do Berlina niż do Mińska...
A do kieszeni LOKu mam prawo zaglądać bo to nie jest prywatna firma lecz organizacja pozarządowa mająca obowiązek realizować cele statutowe (m.in. modelarstwo) a nie handlować paliwami. Dodatkowo LOK finansuje się z pieniędzy publicznych oraz jako OPP z 1% więc jako obywatel mam prawo wiedzieć co tam się dzieje.
R. Grzybowski
____________________________________
Wrzesiński Klub Sportów Modelarskich "IKAR"
RGrzybowski
 
Posty: 218
Dołączył(a): 06 lut 2013, 10:01
Lokalizacja: Września

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez mountain454 » 25 lis 2013, 19:52

Skoro LOK ma się tak dobrze jak Pan sadzi Panie Zbigniewie to dlaczego organizator MP. w Lędzinach nie otrzymał obiecanych i przyznanych na papierze tysiąca zł. Dlaczego Lokowskie silniki są naprawiane z pieniędzy członków sekcji skoro używane są przez innych . Dlaczego Tak płaczecie że Ministerstwo Sportu nie da w przyszłym roku żadnych pieniędzy. To nie stać loku aby utrzymać modelarstwo tak jak inne dyscypliny choćby strzelectwo? Stanisław Górka.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości