Ministerstwo Sportu a LOK

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Maruś » 25 paź 2013, 14:29

Pozdrawiam
Marek Zelech
[size=120]
marekz62@o2.pl
Maruś
 
Posty: 612
Dołączył(a): 06 sty 2013, 11:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez mountain454 » 25 paź 2013, 18:24

Panie Zbyszku. A gdzie jest napisane że musimy prowadzić otwartą dyskusję w zakresie modelarstwa właśnie z LOK-m. Może My po prostu nie chcemy. Czy przyszło to komuś na myśl? Z tego co zamieścił Witek jasno wynika że dobiega końca Wasz dominacja w modelarstwie. Może czas na zmiany? Stanisław.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez tomostr » 26 paź 2013, 13:54

Zbigniew Ciećwierz napisał(a):Panie Tomaszu proponuje usunąć te brednie.LOK w części statutowej nie odpisuje Watu.Prosze się zastanowić nad odpowiedzialnością prawną za swoje wystąpienie.Z powazaniem Zbigniew Ciećwierz

Może faktycznie ma Pan rację, że LOK podatku VAT (nie mylić z wat) nie odpisuje, ale z pewnością LOK księguje te faktury.
Co do odpowiedzialności prawnej to ja nic nie mam do ukrycia, ja również proponuje Panu zastanowić się nad swoimi wypowiedziami.
Pozdrawiam Tomasz Ostrowski
tomostr
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 mar 2013, 10:40

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Zbigniew Ciećwierz » 30 paź 2013, 11:04

Witam.Ta odpowiedż jest dla Pana Tomasza Ostrowskiego.Ja osobiście nikogo nie nazwałem frajerem ani nie pomówiłem o malwersacje finansowe.Ponieważ uważam że nie jest moją rolą obrażanie kogo kolwiek a raczej staram się o przekazanie maksymum informacji w zakresie organizacji jak też w sprawach rozliczeń finansowych imprez które są kalendarzu Sekcji.Z poważaniem Zbigniew Ciećwierz
Zbigniew Ciećwierz
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez wiwaldi » 08 lis 2013, 14:00

Witam

Panie Zbyszku skoro teraz LOK jako główny organizator eliminacji i mistrzostw, nie posiada żadnych żródeł ich dofinansowania oczekiwalibyśmy bardziej efektywnego włączenia się w ich organizacje . Może Pan się zorientuje w swoim środowisku w jaki sposób moglibyście organizatorom czynnie pomóc . A może trzeba jechać w teren i spotkać się wcześniej z organizatorami i dowiedzieć się z czym mają największy problem , może znajdą się jakieś gotowe rozwiązania . Czekamy na propozycje. Jeszcze kwestia ubezpieczenia imprezy . Proszę szczegółowo nam wyjaśnić czy LOK będzie jeszcze ubezpieczał swoje imprezy w przyszłym sezonie , jeżeli tak to co takie ubezpieczenie będzie gwarantowało . Będzie wtedy wiadomo od czego oranizator musi się dodatkowo jeszcze ubezpieczyć .

Pozdrawiam Waldek Wilczyński
wiwaldi
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez ROBSON » 08 lis 2013, 15:07

Wiwaldi , potrzebny jest Ci LOK do zorganizowania imprezy?
Robson.
ROBSON
 
Posty: 152
Dołączył(a): 15 sty 2013, 12:54

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez wiwaldi » 08 lis 2013, 16:07

Zawsze robiliśmy imprezę bez ich pomocy ale jak będą dalej to chciałbym wiedzieć na czym stoimy .

Waldek Wilczyński
wiwaldi
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez mountain454 » 08 lis 2013, 21:11

Oni mogą sobie być. Ale czy koniecznie z Nami?. Stanisław Górka.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Zbigniew Ciećwierz » 09 lis 2013, 15:37

Witam.Stanisław jak 5lat a może i więcej korzystałes z pomieszczeń lok to było dobrze a teraz się wypinasz i piszesz bzdury pokazałes sie w Lińsku jakie jest Twoje podejście do sportu tylko gratulować i nie rób kolegą niedżwiedżej przysługi.Zbigniew Ciećwierz
Zbigniew Ciećwierz
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez mountain454 » 09 lis 2013, 17:37

Właśnie teraz się wypinam bo wreszcie przejrzałem na oczy jak dalece i głęboko LOK ma w dupie modelarzy. Przynajmniej tych warszawskich po ostatnich wydarzeniach związanych z remontem klubu garnizonowego. Stanisław Górka.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości