Ministerstwo Sportu a LOK

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Zbigniew Ciećwierz » 22 paź 2013, 8:06

Witam.Mnie szczególnie rozbawił pomysł samosądu.Na ten temat możemy pogadać za co.Wszystkie imprezy w FSR podawane są do Ministerstwa Sportu jako przygotowanie Kadry do startu w Mistrzostwach świata .Mimo że nie dostajemy na nie kasy.Tak więc proszę ten śmiech powstrzymać.Owszem jak będzicie się bawć w piaskownicy wtedy to nie będzie nikogo obchodziło. Z poważaniem Zbigniew Ciećwierz
Zbigniew Ciećwierz
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Adrian POL-484 » 22 paź 2013, 18:45

Zbigniew Ciećwierz napisał(a):...Kolego Adrianie dziwię się nie wiesz kto z z LOK Katowice organizował MP......


No ja też się dziwię że nie wiem, być może dlatego że nikt. Umieszczenie nazwy LOK w dokumentach zawodów to nie organizacja. No chyba że tak to wygląda w tej istytucji
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Ryszard Dziergwa » 22 paź 2013, 23:24

A mnie jeszcze bardziej śmieszy informacja o Naszych startach w "FSR", i w przygotowaniach w nich do startów w Mistrzostwach Świata, w roku w którym ich nie było!!!

P.S. Do Pana Managera, - z wiedzy jaką posiadam, aktualna siedziba Naviga:

Naviga – World Organisation for Modelshipbuilding and Modelshipsport
Oberhausen
Germany

Ryszard Dziergwa
Ryszard Dziergwa
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez mountain454 » 23 paź 2013, 4:33

Chciałbym bardzo wiedzieć co takiego zrobił LOK w Katowicach przy organizacji MP w Lędzinach. Może pomagali rozłożyć pomost, albo wykosili trawę na polu namiotowym, a może dali duuuuuuuuuużo kasy. To wszystko jest jedna wielka ściema. Chłopcy natyrali się do bólu a inni przypisują sobie zasługi. Stanisław Górka.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Zbigniew Ciećwierz » 23 paź 2013, 9:24

Witam.Stanisław nikt nie przypisuje sobie zasług a LOK składa się międzinnymi z członków Sekcji FSR.O udział LOK Katowice spytajcie się Pana Franciszka Musiela ,to jest ten Pan co zbierał startowe.Mówiłem Stanisław żebyś wpadł na kawe to byś wiedział od razu.Zaproszenie ponawiam.Siedziba Navigi to jest w wtej chwili , orginalny statut przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego Pana Ignacego J.T.Krauze w dn.26.09.1966r znajduje się w Wydziale Modelarskim ,jak znajdę chwilę to go zeskanuje .Pozdrawiam Zbigniew Ciećwierz P.S Cykl przygotowania Kadry jest dwu letni Panie Ryszardzie jak Pan coś potrzebował to nie było trudnością zadzwonienie do mnie i dopytanie się tak więc proszę o telefony 510 088 952 chętnie wyjaśnie nurtujące Was problemy.
Zbigniew Ciećwierz
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez tomostr » 23 paź 2013, 10:37

Zbigniew Ciećwierz napisał(a): orginalny statut przetłumaczony przez tłumacza przysięgłego Pana Ignacego J.T.Krauze w dn.26.09.1966r znajduje się w Wydziale Modelarskim .

już dawno tak dobrze się nie ubawiłem :lol:
Ale przyznam jedno, nasz Pan menadżer ostatnio bardzo dużo czasu poświęca na FSRy - codziennie rano odpisuje na nasze posty, ciekawe dlaczego? I dowcip czasami jakiś rzuci :lol:
Pozdrawiam Tomasz Ostrowski
tomostr
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 mar 2013, 10:40

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez mountain454 » 23 paź 2013, 19:44

Jeżeli Zbyszek uważasz że zbieranie startowego jest wystarczającym wkładem pracy żeby mówić że było się organizatorem to ja nie chce takiej pomocy. Myślę że forum jest dobrym miejscem do picia kawy przy wirtualnym stoliku. Przynajmniej wszyscy chętni mogą spróbować czy przypadkiem nie jest gorzka. Sam widzisz że wkład w organizację Katowic był znikomy. Jak zresztą cała Wasz pomoc. Mam pytanie bardzo konkretne i proszę o konkretną odpowiedź. Chyba że się boisz. Co LOK w przyszłym sezonie ma do zaoferowania Nam modelarzom. Mówię tu o LOK-u jako ZG nie biorąc pod uwagę nas modelarzy jako członków LOK-u. Chodzi mi o konkrety. Myślę że znam odpowiedź ale nie będę stawał przed szereg. Myślę że na dzisiaj wystarczy. cdn. Stanisław Górka.
S.G.
mountain454
 
Posty: 392
Dołączył(a): 16 sty 2013, 17:49

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Ryszard Dziergwa » 23 paź 2013, 23:11

Jako dyskutant, /wieloletni członek kadry/, pierwszy raz słyszę o dwu letnim okresie przygotowawczym do Mistrzostw Świata!!!
Jeśli idzie o rok 1966, to chyba nikomu w tamtym czasie nie śniły się FSR-ki, ja miałem łuk, procę, a z zabawek miałem tiaktor, w którym przerabiałem koła na gąsienice. i jest to prawda.

Ryszard Dziergwa
Ryszard Dziergwa
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez Zbigniew Ciećwierz » 24 paź 2013, 8:10

Witam.To Rysiu się dowiedziałeś.Panie Stanisławie jeżeli nie wie Pan co to jest samofinansowanie to mogę tylko ubolewać.A na czym to polega to wiedzą Wasi przedstawiciele którzy byli na wiosennym posiedzeniu CKM LOK.Chyba Pan jest z innej bajki że LOK miał dawać jak miał.Jeszcze raz powtarzam że jako Sekcja macie znależć pieniądze na Waszą działalność i się rozliczyć wg zasad które obowiązują w LOK. Proszę się dowiedzieć jak to funkcjonuje w areoklubie.Z poważaniem Zbigniew Ciećwierz
Zbigniew Ciećwierz
 

Re: Ministerstwo Sportu a LOK

Postprzez tomostr » 24 paź 2013, 8:48

Zbigniew Ciećwierz napisał(a):Witam.To Rysiu się dowiedziałeś.Panie Stanisławie jeżeli nie wie Pan co to jest samofinansowanie to mogę tylko ubolewać.A na czym to polega to wiedzą Wasi przedstawiciele którzy byli na wiosennym posiedzeniu CKM LOK.Chyba Pan jest z innej bajki że LOK miał dawać jak miał.Jeszcze raz powtarzam że jako Sekcja macie znależć pieniądze na Waszą działalność i się rozliczyć wg zasad które obowiązują w LOK. Proszę się dowiedzieć jak to funkcjonuje w areoklubie.Z poważaniem Zbigniew Ciećwierz

czyli mamy sobie załatwić kase (startowe, sponsorzy itd), zrobić zawody, faktury oddać do LOKu. Wy LOK odliczycie sobie VAT, podatek dochodowy, a na koniec dowiemy się, że byliście głównymi organizatorami (a my frajerami :evil: )
Pozdrawiam Tomasz Ostrowski
tomostr
 
Posty: 143
Dołączył(a): 12 mar 2013, 10:40

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zawody, Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości