silnik do std

Re: silnik do std

Postprzez wojciech Przemyśl » 13 mar 2014, 20:29

Witam
ja jestem za tym aby nie łączyć klas
natomiast połączyć juniorów i seniorów w STD- pozwoli to na ściganie się w większej grupie osób, popatrzcie jak to wygląda teraz- z reguły płynie jeden std za nim 10 metrów drugi.
przy zagęszczeniu modeli pozwoli to na realne ćwiczenie pływania w grupie przed startem w v.
Pozdrawiam
wojciech Przemyśl
 

Re: silnik do std

Postprzez wiwaldi » 14 mar 2014, 7:07

Popatrz kolego na juniorów klas sportowych tam dzieci zawodników pływały w małych grupach aż osiągneły wiek szesnaście siedemnaście lat . Teraz nic nie stoi na przeszkodzie żeby łączyć te grupy , oprócz ilości zgłoszonych zawodników. Natomiast juniorzy w std to dzieci które będą w tym roku startowały po raz drugi i po raz pierwszy , nie wiemy jeszcze ilu będzie seniorów pływało w tym roku.

Waldek
wiwaldi
 

Re: silnik do std

Postprzez AdamM » 14 mar 2014, 7:34

Kolego wiwaldi zauważ ze wiekszość seniorów w STD plywa gorzej niż juniorzy.
czyżby seniorzy bali sie dostać bęcki od juniorów ?
Adam Matysiak
POL-593
AdamM
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:19
Lokalizacja: Tychy

Re: silnik do std

Postprzez wiwaldi » 14 mar 2014, 8:00

Kolego Adamie masz racje , w std każdy z seniorów pływa na ile mu zdrowie pozwala.
Można taki experyment przeprowadzić jednak moje obawy są o tych młodych żeby ich zapał nie został zniweczony.

Waldek
wiwaldi
 

Re: silnik do std

Postprzez RGrzybowski » 14 mar 2014, 16:20

Zapał młodych zawodników jest właśnie niweczony moim zdaniem przez obniżenie prestiżu ich występów - telepiemy się kilkaset kilometrów po to aby popływać w kilka osób. A jaki prestiż dla instruktora, że nie może sie pochwalić sukcesem bo zaraz pytają "a ilu startowało?" :D
R. Grzybowski
____________________________________
Wrzesiński Klub Sportów Modelarskich "IKAR"
RGrzybowski
 
Posty: 218
Dołączył(a): 06 lut 2013, 10:01
Lokalizacja: Września

Re: silnik do std

Postprzez wiwaldi » 14 mar 2014, 18:26

W tym roku zapowiada się że będzie więcej seniorów i juniorów . Jak zorganizujesz finały. Mało tego to sami zainteresowani muszą się wypowiedzieć czy chcą takiej opcji , to ich rodzice pokrywają wszystkie koszty a nie instruktor.

Waldek
wiwaldi
 

Re: silnik do std

Postprzez ROBSON » 14 mar 2014, 19:09

Witam Panie Waldemarze o łączeniu biegów zdecyduje sędzia główny na zawodach,jeśli juniorów będzie mniej niż 5ciu to pływają z seniorami i nie dotyczy to tylko STD.tak doczytałem w regulaminie rozgrywek.
Pozdrawiam Robson.
ROBSON
 
Posty: 152
Dołączył(a): 15 sty 2013, 12:54

Re: silnik do std

Postprzez Adrian POL-484 » 15 mar 2014, 0:02

Tak tylko dla przypomnienia, klasa std powstała z myślą o juniorach
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43

Re: silnik do std

Postprzez wiwaldi » 15 mar 2014, 12:25

Kol. Adrianie podaj mi choć jedno nazwisko którym możesz się pochwalić że wprowadziłeś tego kogoś do klas sportowych. W ostatnich latach duża większość która zasiliła grupy sportowe to standartowcy. Patrz ranking . Zobacz co mówi statut sekcji. Wiele wypowiedzi już tu słyszałem odnośnie klas sportowych jednak one zawsze kończyły na niczym. Liczą się czyny .

Waldek
wiwaldi
 

Re: silnik do std

Postprzez Ryszard Dziergwa » 15 mar 2014, 14:19

Panie Waldemarze! Co to jest "grupa sportowa"???

Ryszard Dziergwa
Ryszard Dziergwa
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mechanika Ogólna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości