Telemetria

Telemetria

Postprzez traksio » 15 lut 2013, 13:25

Witam , chciałem zapytać czy używają Koledzy telemetrie i jakie??
Czy np podejdzie do Futaby 6Ex inny odbiornik z telemetria jakiś??Np.:FrSky widziałem że wiele jest kompatybilnych z Fasst.

Pozdrawiam Tomek T POL-545
Obrazek
MISTRZ POLSKI 2013 FSR-O15
traksio
 
Posty: 186
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:40

Re: Telemetria

Postprzez krzysiek » 15 lut 2013, 14:05

o ile nie wyobrażam sobie już ustawiania V-ki bez telemetrii , o tyle w ciągu kilku lat pływania ofshorami, raz tylko korzystałem z gps
Telemetria w ofshorze jest znacznie mniej istotna niż w v-ce. Dużo istotniejsze jest opływanie łódki i jej dopasowanie pod siebie niż telemetria - i zrobić to możesz tylko na zawodach, sezon spokojnie Ci zejdzie.
nie mam pojecia o futabie, podejrzewam ze taniej jest kupić nowe radio hiteca, jeti czy graupnera hott niż telemetrie do futaby /jesli to mozliwe/ -pewnie koledzy z Tych Ci odpisza.
Chyba najłatwiej skorzystac z gps zewn za 200-300 zł.
krzysiek
 
Posty: 131
Dołączył(a): 14 sty 2013, 23:04

Re: Telemetria

Postprzez Adrian POL-484 » 15 lut 2013, 20:52

Tomek z Twoją Futabą nic nie zadziałasz (to główny i jedyny powód dlaczego juz nie pływam na tym radiu), możesz dokupić na chińczyku zestaw FrSky i zmontować to jako osobne urządzenie zakładane na trening np zamiast tabliczki z numerkiem. Ja od roku używam Aurory 9 i jestem bardzo zadowolony zarówno z radia jaki i telemetrii :)
Pozdrawiam
Adrian Tworuszka
Tychy
POL-484F
Adrian POL-484
 
Posty: 410
Dołączył(a): 21 sty 2013, 22:43


Powrót do Elektronika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości